Dostarczamy najwyższej jakości
elementy techniki napędowej.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne doświadczonych inżynierów,
krótkie terminy dostaw i pełen serwis dla dostarczanych produktów.

Jakość

Priorytetem firmy jest stałe doskonalenie produktów wraz z rozwojem dostępnych technologii, przy zachowaniu wysokich standardów, potwierdzonych przez dwie niezależne jednostki certyfikujące (DNV oraz TUV) certyfikatem ISO 9001:2000.


System jakości Grupy Bonfiglioli dotyczy wszystkich dziedzin działalności wraz z poszczególnymi etapami produkcji i dystrybucji.

 

Potężne nakłady na inwestycje, nowe zrobotyzowane linie produkcyjne, bogate zaplecze doświadczalno-badawcze oraz zaangażowanie doświadczonych inżynierów sprawiły, że firma należy do ścisłej czołówki światowych producentów napędów i sterowania.     

 

Asortyment firmy jest stale poszerzany i optymalizowany pod kątem wydajności, jak również ekologii. Inżynierowie firmy kładą nacisk na energooszczędność udoskonalanych napędów, co ma bezpośrednie przełożenie na niskie koszty eksploatacji. Optymalizacja produktów to również lepsze wyciszenie przekładni, dające wyższy komfort ich użytkowania.

 

Jednym z ważnych elementów jest modułowość stosowanych rozwiązań oraz unifikacja części zamiennych dla wybranych typów przekładni. Daje to gwarancję wysokiej  bezawaryjności pracy oraz możliwość idealnego doboru motoreduktora – również z połączeniem różnych typów przekładni (np. planetarnej ze ślimakową).  

 

Bonfiglioli może się poszczycić m.in. najnowszymi na rynku przekładniami dużych mocy (oznaczonymi symbolami HDO oraz HDP), dedykowanymi do zastosowań przemysłowych.  Konstrukcje te powstały w oparciu o analizy  parametrów i wad wyrobów wcześniej obecnych na rynku. Dzięki temu stworzono nowoczesne produkty o doskonałej charakterystyce pracy.

 

Zarządzanie jakością wewnątrz firmy gwarantuje, że każda czynność jest zgodna ze standardem ISO 9001:2000.

 

Przyznanie certyfikatu Grupie Bonfiglioli to świadectwo jej zdolności do projektowania i produkowania wyrobów z gwarancją najwyższej jakości. Bonfiglioli szczyci się uzyskaniem certyfikatów systemów jakości z dwóch niezależnych jednostek certyfikujących, członków SINCERT: DNV i TUV. Ponadto firma dysponuje kilkoma certyfikatami, wymaganymi dla poszczególnych grup wyrobów (np. ATEX) lub dla specyficznych wymagań rynkowych w niektórych krajach.

 

Zobacz:

   Certyfikat - RoHS

 

   Certyfikat - CCC
 

   Certyfikat - DNV
 

   Certyfikat - CSA
 

   Certyfikat - GOST

   Certyfikat - TUV
 

   Certyfikat - TUV Atex
 

   Certyfikat - UR

 

Polpack Sp. z o. o.

 

Adres: ul. Polna 129, 87-100 Toruń
Telefon: +48 (56) 655 92 35
Fax: +48 (56) 655 92 38
E-mail: polpack@polpack.com.pl

 

NIP: 8790168872
Regon: 870525737

 

Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy
KRS 0000160548, Kapitał zakładowy 50000 PLN

 

Konto: Bank Millenium S.A.
39 1160 2202 0000 0003 3613 1680