Dostarczamy najwyższej jakości
elementy techniki napędowej.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne doświadczonych inżynierów,
krótkie terminy dostaw i pełen serwis dla dostarczanych produktów.

Serwis

Słowo SERWIS jest dla nas pojęciem wielopłaszczyznowym - dzięki temu nasi Klienci otrzymują więcej korzyści.

 

Serwis techniczny

Świadczymy pełen serwis techniczny gwarancyjny i pogwarancyjny na wszystkie jednostki napędowe produkcji BONFIGLIOLI pracujące na terenie Polski.

Poprzez stałą dostępność części zamiennych z naszego magazynu, możliwe jest rzeczywiste zapewnienie najszybszego usunięcia większości usterek.
Więcej w zakładce USŁUGI SERWISOWE.

 

Bezpośredni kontakt

 

Dział techniczny: tel. 56 619 75 55 (8:00-16:00),  e-mail: techniczny@polpack.com.pl
Serwis techniczny: tel. 607 575 154 e-mail: serwis@polpack.com.pl

 

Serwis techniczno-doradczy na etapie projektowania

Nasi inżynierowie codziennie przekazują codziennie swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu techniki napędowej na etapie projektowania, planowania, modernizacji czy poprawy efektywności urządzeń. Umożliwia to zawsze optymalny dobór jednostki napędowej do aplikacji i pomaga naszym Klientom w osiągnięciu założonych celów.

Dla osób zajmujących się projektowaniem, dostępne jest narzędzie pod nazwą MOSAICO ENGINEERING.

 

MOSAICO ENGINEERING jest doskonałym narzędziem dostarczającym wsparcia technicznego on-line.
Jego zasoby są dostępne 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca. Po rejestracji w serwisie, użytkownicy otrzymują dostęp do zawsze aktualnej dokumentacji technicznej dotyczącej produktów Bonfiglioli oraz interaktywnego wsparcia podczas konfiguracji poszukiwanego produktu. W serwisie dostępne są:
 

  • Specyfikacje techniczne w formacie TXT oraz PDF
  • Modele produktów 2D oraz 3D w najpopularniejszych formatach

Serwis jest dostępny w języku angielskim i włoskim.
Instrukcja obsługi serwisu w języku polskim jest dostępna Tutaj.


Szkolenia oraz pomoc techniczna w okresie eksploatacji

Zależy nam, aby nie tylko optymalnie dobierać dla Państwa zespoły napędowe, ale również abyście - jako nasi Klienci - byli zadowoleni z ich użytkowania w całym okresie eksploatacji.

Dlatego przeprowadzamy nieodpłatne szkolenia dla pracowników służb utrzymania ruchu z zakresu właściwej eksploatacji i obsługi przekładni, pod kątem uzyskania wymiernych korzyści z bezawaryjnej pracy zespołów napędowych w założonym okresie czasu.
Ponadto w każdym momencie nasi inżynierowie udzielają wskazówek z zakresu budowy przekładni, sposobu ewentualnej naprawy, czy doboru odpowiednich części zamiennych, oraz pomagają we wglądzie do szczegółowej dokumentacji technicznej służbom remontowym.

Ta specyficzna wiedza ma ogromne znaczenie w przypadkach instalacji pracujących w ruchu ciągłym i w trudnych warunkach. Pomaga lepiej planować i wykonywać przerwy remontowe w zakresie tak odpowiedzialnych elementów jakim są jednostki napędowe.

 

 

Serwis terminowości dostaw

Jako jedyni w Polsce posiadamy rozbudowany magazyn części większości przekładni z oferty BONFIGLIOLI, co zapewnia rzeczywistą możliwość błyskawicznej reakcji na zapotrzebowanie ze strony naszych Klientów.

Nasz SERWIS, to również dostęp do rozbudowanej sieci oddziałów i partnerów handlowych BONFIGLIOLI i innych firm z branży techniki napędowej na całym świecie, którzy pomagają w dostępności podzespołów i części zamiennych.

Zamawiający dostaje od nas nie tylko gwarancję oryginalności stosowanych części, ale przede wszystkim pełną gwarancję prawidłowości działania zakupionych produktów.
 


 

Polpack Sp. z o. o.

 

Adres: ul. Polna 129, 87-100 Toruń
Telefon: +48 (56) 655 92 35
Fax: +48 (56) 655 92 38
E-mail: polpack@polpack.com.pl

 

NIP: 8790168872
Regon: 870525737

 

Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy
KRS 0000160548, Kapitał zakładowy 50000 PLN

 

Konto: Bank Millenium S.A.
39 1160 2202 0000 0003 3613 1680