Dostarczamy najwyższej jakości
elementy techniki napędowej.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne doświadczonych inżynierów,
krótkie terminy dostaw i pełen serwis dla dostarczanych produktów.

Producenci

Reprezentujemy w Polsce producentów podzespołów o uznanej, światowej renomie.
Oferujemy łatwy dostęp do całego zakresu ich oferty, jak i stałe wsparcie techniczne.

 

BONFIGLIOLI

Firma założona w 1956 roku przez Clementino Bonfiglioli, dostarcza doskonałe rozwiązania techniki napędowej dla wielu dziedzin przemysłu. Dziś jest to nowoczesny, międzynarodowy koncern – jeden z liderów w branży napędów przemysłowych w Europie, który działa na rynku globalnym (więcej informacji w zakładce „O Bonfiglioli”).
Polpack jest wyłącznym, oficjalnym przedstawicielem Bonfiglioli w Polsce.
 
Oficjalna strona firmy.

 

 

CMD

Jest jedną z najbardziej uznanych w świecie marek w zakresie elementów napędów dla przemysłu ciężkiego. Firma projektuje, wykonuje i dostarcza: przekładnie dużych mocy i specjalne, koła zębate wielkogabarytowe, sprzęgła.
Na szczególną uwagę zasługuje najwyższa jakość dostarczanych podzespołów jak i doświadczenie firmy w aplikacjach charakteryzujących się trudnymi warunkami pracy ciągłej.
 
Oficjalna strona firmy.

ESCO

To uznany w świecie producent elementów przeniesienia napędu dla przemysłu, przede wszystkim najwyższej jakości techniki sprzęgłowej.
Na szczególną uwagę zasługuje najwyższa jakość dostarczanych podzespołów jak i doświadczenie firmy w aplikacjach charakteryzujących się trudnymi warunkami pracy.
Polpack jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki Esco w Polsce.
 

Oficjalna strona firmy.

KB ELECTRONICS

To amerykański producent wysokiej jakości przetwornic częstotliwości i elektronicznych układów sterowania. Produkty firmy charakteryzuje duża odporność na czynniki zewnętrzne, jak trudne warunki otoczenia, niestabilność napięcia zasilania, przeciążenia, zapylenie itp..
Firma również opracowuje produkty indywidualne, stanowiące rozwiązania dla sterowania w konkretnych aplikacjach.
W naszej stałej ofercie posiadamy falowniki serii KBAC w wysokim stopniu ochrony IP65, przeznaczone do instalacji bez szafy sterowniczej i odporne na trudne warunki środowiska.
Polpack jest wyłącznym oficjalnym dystrybutorem KB Electronics w Polsce.
 
Oficjalna strona firmy.

WESTCAR

Producent sprzęgieł hydrokinetycznych i akcesoriów dedykowanych do ciężkich warunków pracy.
Działalność firmy rozpoczęła się w 1978 roku. Inwestycje w najnowocześniejszy park maszynowy, systematycznie budowana myśl inżynierska i patenty firmy, spowodowały że dzisiaj to sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwo o światowym zasięgu i dostawca produktów konkurujących jakością z największymi światowymi potentatami tej branży.
 
Oficjalna strona firmy.

MARTIN

Georg Martin GmbH jest niemieckim producentem oferującym produkty należące do wysokich technologii, dedykowane do szerokiego kręgu zastosowań przemysłowych. Podkładki regulacyjne o zmienianej przez klienta grubości wykonywane na żądany wymiar do konkretnego urządzenia.
Zastosowanie ich daje wiele niespodziewanych korzyści w planowaniu procesów produkcyjnych maszyn i urządzeń.
Polpack jest wyłącznym oficjalnym dystrybutorem Martin w Polsce.
 
Oficjalna strona firmy.

NERIMOTORI

To producent asynchronicznych silników elektrycznych. Ofertę firmy charakteryzuje bardzo szeroki wachlarz opcji dodatkowego wyposażenia. Oprócz standardowej oferty katalogowej firma oferuje konstrukcje specjalne, opracowywane na życzenie klientów, dedykowane do aplikacji indywidualnych.
Każdy etap produkcji firmy, opiera się na sprawdzonych wysokich reżimach jakościowych ISO9001.
Polpack jest wyłącznym oficjalnym dystrybutorem Nerimotori w Polsce.
 
Oficjalna strona firmy.

POGGI

Firma założona w 1958 roku. Specjalizuje się w produkcji kół zębatych, przekładni kątowych, oraz innych elementów przeniesienia napędu, jak koła pasowe, łańcuchowe, sprzęgła i produkty specjalne projektowane indywidualnie dla klienta. Elementy wyprodukowane przez firmę charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i zastosowanie najlepszych materiałów. Nie bez wpływu na to pozostaje fakt, że produkcja opiera się na stale unowocześnianym parku maszynowym, tak aby zawsze wykorzystywać najnowsze technologie. Całość produkcji firmy znajduje się we Włoszech.
 
Oficjalna strona firmy.

 

Polpack Sp. z o. o.

 

Adres: ul. Polna 129, 87-100 Toruń
Telefon: +48 (56) 655 92 35
Fax: +48 (56) 655 92 38
E-mail: polpack@polpack.com.pl

 

NIP: 8790168872
Regon: 870525737

 

Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy
KRS 0000160548, Kapitał zakładowy 50000 PLN

 

Konto: Bank Millenium S.A.
39 1160 2202 0000 0003 3613 1680